Union St. Gilloise Maçları ve İstatistikleri
Union St. Gilloise, UEFA Avrupa Ligi puan durumunda 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyetle topladığı 4 puanla 12. sırada.
Sıradaki maç: Union St. Gilloise - Hapoel Beer Sheva, 22 Ekim 2026 Perşembe, 19:45.
Son sonuç: Union St. Gilloise 1 - 1 Real Sociedad (15 Ekim 2026).
Sıradaki Maç
Union St. Gilloise
19:4522 Ekim Perşembe
HA
Hapoel Beer Sheva
Sezon İstatistikleri · UEFA Avrupa Ligi
Union St. Gilloise bu sezon 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; averajı +3, maç başına puan ortalaması 2,00. İç sahada 0 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet (1 attı, 1 yedi); deplasmanda 1 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet (3 attı, 0 yedi). Şu anki konumu: Avrupa Ligi.
| O | G | B | M | A | Y | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İç saha | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Deplasman | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Union St. Gilloise Fikstürü
Union St. Gilloise Son Maç Sonuçları
Sıkça Sorulan Sorular
Union St. Gilloise maçı ne zaman?
Sıradaki maç Union St. Gilloise - Hapoel Beer Sheva, 22 Ekim 2026 Perşembe, 19:45 (Türkiye saati), UEFA Avrupa Ligi.
Union St. Gilloise son maçı nasıl bitti?
Union St. Gilloise 1 - 1 Real Sociedad (UEFA Avrupa Ligi, 15 Ekim 2026).
Union St. Gilloise puan durumunda kaçıncı?
UEFA Avrupa Ligi tablosunda 4 puanla 12. sırada.
Union St. Gilloise son maçlarda nasıl?
Son 1 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Union St. Gilloise golleri için nasıl bildirim alırım?
Bu sayfanın üstündeki "Takip et" düğmesine basın ve tarayıcı bildirimlerini açın; maç başlangıcı, goller ve maç sonucu telefonunuza gelir.